PDA

View Full Version : <Uprising> ★Rekrutuje★

Haerka
12-06-2016, 02:27 PM
Polska gildia <Uprising> zaprasza
do wspólnej zabawy rodaków
grających ludźmi, elfami czy też krasnalami!

*Miejsce na crest, który powstaje*

Jeśli jesteś osobą, która zaczyna dopiero swoją przygodę z Archeage'em, albo pamiętasz polish party z czasów serwera Orchidna, to kierujemy to ogłoszenie właśnie do Ciebie.
Doborowe towarzystwo ludzi, które wspólnymi siłami potrafiło osiągnąć więcej niż niejedna "leading guild", właśnie się reaktywuje na nowym serwerze, ze świeżym startem i nowymi zasadami.
Oferujemy dobrą zabawę w towarzystwie, które posiada spore doświadczenie growe, nie tylko ze świata Erenoru.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do nas, musisz spełniać kilka wymagań:

Teamspeak (choćby tylko na odsłuch, ale jest to szczególne kryterium przyjęcia)
Chęć zdobycia doświadczenia potrzebnego do end game'u
Rozsądne podejście do tematu
Jak i poczucie humoru

Kontakt(Aktualizazja):
W grze przez /whisper
Cookie (Haerka)
Lako
Immo
Gajowy

http://steamcommunity.com/id/haerka/

http://steamcommunity.com/id/lakozi

qembek
12-07-2016, 03:19 AM
Zapomnieliście napisać po której stronie zamierzacie grać

Archont
12-07-2016, 08:55 AM
Po stronie Nuian .

Xenon
12-07-2016, 04:35 PM
Spotkamy się w grze :)

Haerka
12-08-2016, 02:25 AM
qembek, faktycznie nigdzie nie napisałem [WEST], aczkolwiek mam przeczucie, że jest to i tak dość wyraźnie zaznaczone, kim będziemy grać =)

Spotkamy się w grze :)

Z pewnością =]

Mathiewkain
12-08-2016, 11:47 AM
A w razie potrzeby do kogo trzeba napisać gdy znajdę się już w grze ?
Czy są już jednostki do tego wyznaczone czy określone zostaną inne metody ?

Haerka
12-08-2016, 12:09 PM
A w razie potrzeby do kogo trzeba napisać gdy znajdę się już w grze ?
Czy są już jednostki do tego wyznaczone czy określone zostaną inne metody ?
Mathiew, ten sam, który z nami grał ? :>

Odnośnie rekrutacji w grze, ciężko powiedzieć, jako, że nie da się w żaden sposób zarezerwować nicków na tą chwilę... sam pewnie będę widnieć jako Haerka zapewne.

Oczywiście, wrzucimy rekrutację w grze, jak i zaaktualizuję, dane na forum =]

Mathiewkain
12-08-2016, 05:03 PM
OK dzięki :D

WERDUM
12-09-2016, 05:42 AM
OK dzięki :D

Gosciu Ciebie rekrutacja nie obowiązuje - napisz do mnie pw podam Ci IP TeamSpeaka Mefju!!
NIcki pewnie bedą podobne z tego co wiem, jedynie ja jeszcze sie zastanawiam nad nim, ale mozesz probowac pod Werdum, albo pisac do innych graczy od Nas - Lako(lub Lakozi, nie wiem jaki nick da) Quattro, Immo, Haerka, Azareu, cokolwiek pamiętasz ze starej ekipy:)

A mi nic innego nie pozostaje jak zaprosić do wspolnej gry innych rodaków bo ekipą którą posiadamy jesteśmy w stanie dużo osiągnąć gdyz naszą siłę pokazaliśmy niejednokrotnie na Orchidni.
AVE NUIANIE :)

trolling
12-09-2016, 10:02 AM
Dam znac moge sie podlaczyc i zobacze jak bedzie ze wspolpraca

Haerka
12-15-2016, 03:34 AM
*Bump*

85/100 osób w gildii i zaraz dobijemy 3ci poziom, zapraszam =]

Ultimoos
12-15-2016, 06:59 AM
Witam!
Grałem od dnia pierwszego na Kyprosie, ale nie trwało to długo (Trino). Teraz jest moje drugie podejście. Zamierzam grać tak długo jak długo Trino nie połączy AH i nie umożliwi transferu postaci. Nie mam pojęcia co oferu endgame, ani nawet co jest w midgame poza PvP na morzu. Obecnie staram się zabudować zdobyte działki i level'owanie zostawiłem na potem. W momencie gdy to piszę jestem na 1040 pozycji w kolejce, więc mogę się dzisiaj nie wbić (jej patron!).

Co mogę zaoferować?
Mam dwie postacie:
Takao 34
Ultimoos 26
Spędziłem trochę życia w Eve Online więc wiem co to praca zespołowa i do czego służy TS.

Ciężko się pisze zaraz po wstaniu z łóżka, musk (pun intended) jeszcze się butuje.

W każdym razie, postaram się wysłać priva jak gra mnie wpuści (mam nadzieję jeszcze przed robotą).

Pitt
12-15-2016, 05:43 PM
Siemanko Haerka, jak tam FS?:> Powodzenia w podbojach!

KanaMaxBit
12-17-2016, 09:04 AM
Z tej strony Kanashini proszę o tsa na priv tutaj bo jestem na telefonie :p